Playlisty ZDARMA pro léčení tancem v pohodlí vašeho domova

Tanec je cesta k sebeuzdravování. Je to moderní nástroj, který uvolňuje bloky, pomáhá léčit naší duši a autenticitu. Tancem lze pracovat proti strachu, nemocem i psychickým problémům. Chcete-li uvolnění bloků, překážek a negací, doporučuji vám tančit. Je to nejjednodušší a neblíže dostupný způsob terapie, který můžete zdarma využívat jen pro sebe a pro svůj skvělý pocit.

Martina Šárová
Martina Šárová

Moje taneční hodiny vedu pravidelně každý čtvrtek od 17.30 ve Studiu Naplno (Štěpánská 45, Praha 1).  Jsou určeny hlavně ženám, které touží po tom TANČIT autenticky a s radostí.

Někdy se ale může stát, že ze sebe potřebujete dostat stres a negativní energie. Můžete-li a chcete-li tančit  doma a potřebujete k tomu kvalitní playlist, můžete využít právě ten můj. Je zcela zdarma a dávám si záležet na tom, aby to fungovalo harmonicky, v napojení na zdroj a vyšší záměr.

Tyto taneční playlisty jsem vytvořila se záměrem uchopit pohyb skrze taneční emoce, které umí nenásilně léčit naše vnitřní nemoce. Každý playlist je jiný, každý má svou specifickou energii a v každém playlistu vzniká léčení.

Chtěli byste si zatančit svůj taneční rituál?

Vytvořte si pro sebe prostor, kde vás nikdo nebude rušit. Můžete si bezpečně zapálit svíčku, přidat vonnou esenci a přivolat k sobě pro svou ochranu bytosti světla a vyšší průvodce moudrosti a radosti. Odevzdejte jim všechny své strachy, obavy, nemoci a chmury a požádejte je o vyšší vedení.

Po tanci si můžete vyložit karty, které vám po uvolnění tancem krásně ukáží směr.

Cítíte-li, že chcete tančit pro svou sebelásku, pro zhojení svých smutků, životních pádů a nesouladů, tančete. Pokud chcete tančit pro nové nápady, jen tak pro radost a třeba i při uklízení, nebo vaření, stačí tzv. pouze zmáčknout „play“.

https://www.youtube.com/channel/UC_bMvX4vro6-jiJv5MYEvXA/playlists