Playlisty ZDARMA pro léčení tancem v pohodlí vašeho domova

Tanec je úžasná cesta k sebeuzdravování. Tanec je moderní terapeutický nástroj, který uvolňuje bloky a pomáhá léčit naše tělo i duši. Navozuje autenticitu a dobrý pocit ze sebe sama. Tancem lze pracovat proti různým problémům nesebepřijetí. Doporučuji vám tančit alespoň jedenkrát týdně. Je to nejjednodušší a nejsnažší způsob terapie. Tanec můžete využívat pro sebe i pro ostatní a můžete společně sdílet svůj skvělý pocit z pohybu a příjemných pocitů, které tanec vytváří.

Martina Šárová
Martina Šárová

Své taneční hodiny vedu pravidelně každý čtvrtek od 17.30 ve Studiu Naplno (Štěpánská 45, Praha 1).  Jsou určeny hlavně ženám, které touží po tom TANČIT autenticky a s radostí.

Někdy se vám může stát, že ze sebe potřebujete dostat stres a negativní energie. Můžete-li a chcete-li tančit  doma, potřebujete k tomu pouze kvalitní playlist a pokud chcete, můžete využít právě ten můj. Je zcela zdarma a dávám si záležet na tom, aby playlist fungoval harmonicky, v napojení na příjemnou tanečně-léčivou energii.

Své taneční playlisty jsem vytvořila se záměrem nechat plynout taneční pohyb skrze taneční emoce, které umí nenásilně léčit naše bloky. Každý playlist je jiný, každý má svou specifickou energii a v každém playlistu vzniká samo.volné taneční léčení.

Chtěli byste si zatančit svůj taneční rituál?

Vytvořte si pro sebe prostor, kde vás nikdo nebude rušit. Můžete si vytvořit příjemnou atmosféru, zapálit vonnou tyčinku, vytvořit přítmí.  Můžete k sobě přivolat bytosti světla, svého anděla strážného a napojené průvodce radosti. Odevzdejte jim všechny své strachy, obavy, nemoce a chmury a požádejte o vyšší vedení.

Před tancem a nebo po tanci si můžete vyložit karty, které vám krásně ukáží směr.

Cítíte-li, že chcete tančit pro svou sebelásku, pro zhojení svých smutků, životních pádů a nesouladů, tančete. Pokud chcete tančit pro nové nápady, jen tak pro radost a třeba i při uklízení, nebo vaření, stačí tzv. pouze zmáčknout „play“.

https://www.youtube.com/channel/UC_bMvX4vro6-jiJv5MYEvXA/playlists